, kohútnite na múdrosť ulíc troch rozvíjajúcich sa umelcov pre exkluzívnu kolekciu kapsúl tejto sezóny. Tento sortiment obsahuje výber vysokokvalitných trénerov spolu s značkovým oblečením od Nike a Adidas. Tu sa pozrieme na niektoré z najvyhľadávanejších štýlov, ktoré nebudú chýbať.

Pozrite sa nižšie a dozviete sa viac o tomto kurátorskom rozsahu.

Foot Locker už dlho presadzoval rozvoj miestnych talentov v scéne tenisiek aj na ulici. Táto zbierka je ďalšou ukážkou nadchádzajúcich talentov, ktoré poklepajú na kreatívnu múdrosť troch miestnych umelcov.

Milanská pasca Band Threesome Pripojte sa k Franfurtovi vlastným Sucuk und Bratwurst a populárnym parížskym rapperom Di Meh. Každý z nich bol vybraný pre svoj vplyv v dnešnej kultúre ulíc. Od Air Max 97 ‘Black Gold’ až po Chunky Fila Disruptor II, sú to obľúbené štýly umelcov.

Nielenže si títo umelci vybrali oblečenie a obuv, ale spolupracovali spolu so skrinkou na nohy, aby vytvorili niečo úplne jedinečné. Spustené hudobné video s spoločnosťou Threesome bolo spustené, 3D umelecké dielo bolo navrhnuté v spolupráci s Sucuk und Bratwurst a Di Meh pracoval na experimentálnej skladbe.

Niektoré zo štýlov vynikajúcich štýlov zahŕňajú Nike naladené 1 v Triple Black a námorná téma, ako aj stále bezohľadné letectvo 1 „trojitá biela“.

Dámska obuv zahŕňa Adidas Falcon – jedného z najžiadanejších trénerov tejto sezóny. K dispozícii je tiež výber legín, vrcholov skladieb a zodpovedajúcich odevov.

Pozrite sa na celú zbierku kapsúl pre nohy UK. Niekoľko z týchto exkluzívne sa už vypredáva, takže nespite svoju šancu policajt. V opačnom prípade ho uchovávajte pre @Thesolesupplier, kde nájdete ďalšie informácie o decembrových vydaniach a najnovších správach.