, zatiaľ čo Kim Jones X Nike Air Max 95 “Total Orange” určite nie je jeho prvým teniskou Swoosh, zatiaľ je to jeho najlepšia. V spolupráci s inovatívnym riaditeľom spoločnosti Dior Homme, táto špeciálna edícia Air Max 95 oslavuje 25. výročie Silhouette Silhouette Sergio Lozano, ako aj tu je čokoľvek, čomu doteraz rozumieme.

Topánka, ktorá bola skutočne na našom radare vzhľadom na to, že jún, omnoho viac informácií o AM95 uniklo začiatkom tohto mesiaca, ako aj teraz, sa pozrieme na oficiálne. Dodržiava toľko, ako je jeho Air Max 360 High od roku 2018 a samozrejme, Dior X Air Jordan 1, ktorý klesol v lete, Jonesovho zvládanie slávneho dizajnu je upravený elegantným šedým semišom pozdĺž laterálnej aj strednej strany Panely so vzorom inšpirovaným Morse, ktorý sa objaví. Prémiové kožené šaty na špičke, ako aj blatníky, zatiaľ čo polotranslucentné obloženie je prekryté na vrchol jasne oranžových šnúr pre najlepšiu kombináciu tradičných aj moderných.

Obrázok prostredníctvom Nike

Obrázok prostredníctvom Nike
Dole dole je robustná biela stredná podpora Nike Air Celkovo s viditeľnými „celkovými oranžovými“ bublinami. Toto je potom lemované ľadovou modrou gumovou podrážkou, ako aj zaokrúhľovaním všetkého, menom britského dizajnéra zdobí pätu a dokončuje dizajn.

Kim Jones X Nike Air Max 95 „Total Orange“, ktorý sa má znížiť niekedy v júni spolu s comorom „Volt“, sa však úplne neočakávalo, ale cítime ich v oboch smeroch. Pochopme, čo veríte v túto požadovanú spoluprácu, ako aj v súvisiacich správach, Nike Air Max 95 „Neon“ dostane militarizovanú premenu!

Obrázok prostredníctvom Nike

Obrázok prostredníctvom Nike