Zdá sa, že značka Beaverton tento rok kladie tento rok dosť veľký dôraz na Dunk High Silhouette. S viac ako desiatimi farbami už v najbližších mesiacoch oznámime, že sa teraz pozrieme na nadchádzajúce Nike Dunk High „Dostal som sa ďalej“. Aj keď o tejto topánke nie je veľa známe v tomto okamihu, niet pochýb o tom, že je to jeden dobre vyzerajúci pár.

Vyhotovené v rôznych modrých odtieňoch, tento namočený pracuje na vrchu tmavej béžovej koženej základne. Rôzne odtiene modrej sa dostávajú cez celú hornú časť, s jasným tyrkysovým zdobením štvrťročných panelov a špičiek a detskou modrou zostupujúcou na päte a šnurovací systém. Hlbšia modrá sa dostane na bočné swoosh, ktorý sa robí v lesklej patentovej koži pre pridanú hĺbku. Na druhej strane je stredný, ktorý je ponechaný s ostrým bielym matným povrchom.

Obrázok cez Apolloluo1976
Int’l Diship

Pozrieť viac

Obrázok cez Apolloluo1976
Int’l Diship

Pozrieť viac

Dole dole nájdete celú bielu medzipodošvu, ktorá je lemovaná ľadovou gumovou podrážkou. Samozrejme, nemôžete hovoriť o tejto Nike Colourway bez toho, aby ste spomenuli frázu „I Dostal“, ktorá je načrtnutá okolo chrbta. Nie sme si úplne istí, na čo sa to týka, ale som si istý, že sa to veľmi skoro dozvieme.

Prognózovaný na letné spustenie, Nike Dunk High „I Got Tafter“ je tu, aby do svojej rotácie zaviedol Blast of Blue. Majte oči ošúpané, aby ste sa vyvíjali, a v súvisiacich správach je Clot X Nike Flux Dunk inšpirovaný Yinom a Yangom!

Obrázok cez Apolloluo1976
Int’l Diship

Pozrieť viac

Obrázok cez Apolloluo1976
Int’l Diship

Pozrieť viac