S návratom „sliviek“ začiatkom tohto roka sme očakávali, že úplný Nike Dunk Low „Ugly Duckling Pack“ urobí návrat, ako aj teraz, zdá sa, že sa to nakoniec deje! Jedna z mnohých zaujímavých zbierok Swoosh v ranom debute, pôvodne debutovala v roku 2001 a bola vyrobená výlučne pre Japonsko, takže to je samozrejme pre fanúšikov Dunkov veľmi obrovskú správu.

Skladá sa z namočenej nízkej „keramiky“, ako aj z Dunkovej nízkej „dýhy“, prvá je maľovaná v oranžovej aj čiernej kombinácii s ľahkými ekologickými zásahmi, zatiaľ čo druhá sa objavuje v hnedej, zelenej farbe ako Rovnako ako fialová kombinácia, ktorá sa od roku 2010 výrazne podobá ako Nike SB Dunk High „Skunk 420“.

Obrázok cez letový klub
Rovnako ako predtým spomínané „slivky“, obidve páry by sa mali objaviť v pôvodnej budove All-Suede s značkou Nike vyšívanú pozdĺž jazyka aj päty. Samozrejme, tiež objavíte kontrastnú gumovú podrážku, vďaka ktorej bola kolekcia OG tak slávna.

Hovorí sa, že na konci roku 2020 klesá, je to isté, že policajný dôstojník pre akýkoľvek druh inkase je ISKO Dunk Low „Ugly Duckling Pack“. Pochopte, ktorú farbu sa cítite najviac, ako aj keď ste tu, môžete sa tiež lepšie pozrieť na Nike Dunk Low SP „Lemon Wash“!

Obrázok cez letový klub