Arc’teryx v posledných mesiacoch urobil jedno peklo oživenia. Kanadská outdoorová odevná spoločnosť začala ako trochu kultová značka už v roku 1989. Rýchly posun vpred o tri desaťročia a teraz sa stal streetwear, ktorý nosí absolútne všetci. So všetkým, čo bolo povedané, Sneaker Customiser @itsjustPatterns teraz odhalil, ako by mohla vyzerať Arc’teryx X Nike Dunk Low, a úprimne povedané, naozaj chceme, aby to boli vec.

Tento prispôsobený namočený pracuje na vrchole hladkej koženej základne, zatiaľ čo fuzzy semišové panely sa ovinú okolo špičky, šnurovacieho systému a chrbta. Udržiavaní aj urážky pod nohami bola tiež natretá čiernou farbou a zostala v súlade s estetikou Arc’teryxu.

Obrázok prostredníctvom jeho justpatterns

Obrázok prostredníctvom jeho justpatterns
Nike Swoosh strieľa cez bočné a stredné bočné panely a aby to všetko zaokrúhlilo, logo vtáčej fosílne sa dorazí na pätu v bielej farbe a dokončuje dizajn.

Arc’teryx X Nike Dunk Low je v súčasnosti zvykom, ale radi by sme v budúcnosti videli tím Power Duo. Dajte nám vedieť, či by ste sa dostali do tejto imaginárnej spolupráce a keď ste tu, môžete sa tiež prvýkrát pozrieť na Union La X Nike Dunk Low!

Obrázok prostredníctvom jeho justpatterns

Obrázok prostredníctvom jeho justpatterns