, bezdôvodný nevyhnutný, ktorý si zabezpečil svoju polohu v zbierkach kabátov trendov po celom svete, bombardovacia bunda Silhouette je ikonou v najlepšom prípade – Nie je preto prekvapením, že ho Nike využil ako motiváciu pre mnohé štýly vypredania minulosti. Teraz pokračujú v tomto víťaznom vzorke odhalením letectva Nike Air Force 1 Low Quilted Olive Flight Bunda. Ozbrojené sily v štýle, ako aj metropolita v postoji, tento pár by mal licencovať.

Obrázok cez Nike
Štrajkujúci horný letectvo 1 je vyrobený z hladkého saténu v tonálnych odtieňoch armády Green. Renomovaný swoosh je opísaný v kontrastnom tieni, aby bol pop, ako aj medzipodošva je vyleštená „vyskúšanou a testovanou“ pečiatkou. Podrobnosti o pôvodnej siluete zostávajú nedotknuté v type leteckého vylúčenia na päte, ako aj logo, ktoré sa nachádzajú na chrbte. Vybavená podpisom Nike’s Signature Air Medzipoda pre neprekonateľné pohodlie ich môžete nosiť stále a necítite najmenšiu štipku.

Na poslednú prekvitanie jedinečnosti je jazyk na tejto siluete obrátený zvnútra. S jasne viditeľným „vyrobeným vo Vietname“ na zlepšenie atmosféry ozbrojených síl topánky, zvyčajne prevládajúca štítok Nike teraz sedí na vnútornej strane jazyka a dláždí metódu pre zvyšok topánky, aby sa mohla zúčastniť show.

Obrázok cez Nike
Hovorí sa, že v najbližších týždňoch na webovom obchode Nike sa v najbližších týždňoch znížite, udržiavajte ho uzamknutý v jedinom poskytovateľovi, aby bol úplne prvý, ktorý pochopí, keď môžete dostať ruky na novú letectvo 1 prešívanú letovú bundu.

V pridružených správach sme zaokrúhlili každý december, ktorý musíme zaokrúhliť. Nezabudnite sa pozrieť na tieto nové aj neprípustné štýly.

Obrázok cez Nike