bez tieňa pochybností je Yeezy Boost 700 V2 ‘Triple Black’ doteraz najvyhľadávanejšou teniskou Yeezy. Odkedy Kanye vystúpil v páni už v apríli minulého roka, tenisový svet túži po tom, aby tajný teniska klesla. Aj keď čakáme, viac pešo sa objavilo online!

Ako už názov napovedá, „trojitá čierna“ je namaľovaná od päty po špičku v tajnom odtieni. Rovnako ako úplne inverzná verzia minuloročného „statického“, aj toto vydanie je vyrobené z množstva prémiových materiálov vrátane kože, semišu a oka na celoročné opotrebenie. Dole dole, medzipodošva v plnej dĺžke je uzavretá penovou jednotkou, ktorá je zvýraznená trblietavými striebornými akcentmi pre pop s kontrastom. Aby ste to všetko zaokrúhlili, husté šnúrky s lanom zviažu topánku a zložitý dizajn prepožičiava trochu agresívnej estetike, čím dokončuje vzhľad podpisu.

Adidas aj Kanye ešte musia oficiálne oznámiť Yeezy Boost 700 V2 ‘Triple Black’, ale Kim K nedávno predložila detskú verziu topánky na jej Instagramovom príbehu, čo do značnej miery potvrdzuje, že je nastavená na to, aby sa veľmi skoro poklesla. Dajte nám vedieť, či do svojej zbierky pridáte pár, a keď ste tu, pozrite sa na celý rad tenisiek Adidas!