Tohtoročné horúco očakávané zásobovanie krémom Adidas Ultra Boost 1.0 sa hovorí, že predstavuje tento rok v novembri, podľa zdrojov.

Unikátny model, ktorý sa prvýkrát predstavil v roku 2015, sa v súčasnosti opätovne predáva za viac ako 400 GBP. Očakáva sa však, že toto podobné opätovné vydanie spôsobí veľké rozruch medzi zberateľmi, ako aj typickou teniskou.

Našťastie sa predpokladá, že čísla akcií sú tentoraz vyššie, ako aj tieto predstavia prostredníctvom svetových obchodníkov. Účet Instagramu @modernNotority prišiel s aktualizáciou, čo potvrdzuje „vyššie čísla výroby v porovnaní s tým, keď prvýkrát klesli“;

Vzhľadom na popularitu týchto pôvodných ultra podpory môže byť toto vydanie stále ťažké kopírovať. Na rozdiel od dnešných štýlov sa tento pár zobrazuje v priedušnejšom prvotnom prvotnom prúde, ktorý predstavuje sekcie s otvoreným väzbou cez špičku. Táto krémová farba zasiahne čokoľvek v dohľade, aj keď je to trochu výraznejšie odtieňové prvky do okrvného čipky.

Ak chcete získať ďalšie správy, ako aj upozornenia týkajúce sa opätovného vydania krému Ultra Boost 1.0, udržiavajte ho uzamknuté na @thesolesupplier.