, či už ste na rozpočte alebo chcete investovať do luxusného pádu, má súčasný rozsah pána Portera pre každého. Tu sa pozrieme na niektoré z najnovších príchodov, od ultra-prémiového sivobieleho po každodenné šľahačky, ako je letectvo 1. S dňom platenia hneď za rohom by mohol byť čas zaobchádzať s vami!

Off-biela 2,0 zúfalý semiš | K dispozícii v pánovi Porter

Čím náročnejšie tenisky sú zvyčajne v rotácii najmenej jedného špičkového trénera. Toto leto bude mnohí z vás hojdať, či už mimo bieleho tenisky. Opustený vzhľad prináša nenáročný povrch, ale tieto stále upútajú pozornosť vďaka zeleným zásahom na farby vzadu.

Alexander McQueen preháňal podrážku K dispozícii v pánovi Porter

Najobľúbenejšia teniska každého z nich je k dispozícii vo viac ako 15 štýloch u pána P. P., zatiaľ čo výber obľúbeného nebude ľahký, odporúčame jeden z farebnejších štýlov, ako je tento „White Red“ – je koniec koncov leto!

Nike Air Tailwind 79 | K dispozícii v pánovi Porter

Nike Dial späť do starej školy pre toto oživenie nadčasovej siluety. Konečný sprievod k manžetovej džínsovej a značkovej tričku, Air Tailwind je bez námahy úžasná šatníková základňa.

Strach z Boha 101 Koža upravená K dispozícii v pánovi Porter

Populárna značka Jerryho Lorenza nedávno predstavila jedného z najviac podceňovaných trénerov tejto sezóny. Toto očarujúce vyhlásenie vidí prémiové semišové zvršky nad vyvýšenou medzipodošvou. Niekoľko ďalších farieb je tiež pripravených na drapáky!

Gucci Ace Watersnake | K dispozícii v pánovi Porter

Nemusí to byť nič nové, ale Ace Watersnake Gucci pokračuje v sezóne po sezóne. Našťastie sa s touto aplikáciou Kingsnake objavil v plnej veľkosti.

Pharrell X Adidas Solar Hu | K dispozícii v pánovi Porter

Zbierka štyroch tónových farieb sa nedávno uviedla na tento vysoko módny pohľad na populárne Ultra Boost. Je to rovnako pohodlné, ale ešte výraznejšie vďaka detailom Pharrell’s Signature Hu!

Balenciaga Triple S K dispozícii v pánovi Porter

The uncompromising Triple S has become known as the ultimate in ugly dad style since first getting launched in 2017. since then, it’s been a favourite amongst celebrities and remains the pinnacle of oversized footwear. Niektoré farby sú teraz v predaji u pána P!

Nike Air Force 1 | K dispozícii v pánovi Porter

When it comes to everyday footwear, nothing beats an Air force 1. keep it simple with this all-white colourway for a versatile shoe that goes with just about anything!

Off-White Canvas & Suede | available at Mr Porter

Virgil Abloh continues to surprise with trainers that somehow appear iconic whilst being completely unique. Take for example, this low-top silhouette which gets imprinted with those hyped Off-White stripes and includes a customary cable tie.

Gucci Rhyton distressed | available at Mr Porter

Showcasing the best of Italian hand-crafted design, this pair might seem pricey but it’s definitely worth it. Buttery soft leather covers the upper, featuring in a distressed colourway that takes the edge of an otherwise tonal silhouette.