JJJJound X New Balance 992 First First First First koncom minulého mesiaca iba prostredníctvom JJJJound’s v internetovom obchode, ako aj okamžité vypredanie. Neročne vyvrátený pár je druhým dizajnom New Balance z Montrealského štýlu, ktorý viedol Justin Saunders, ako aj doteraz veľký úspech.

Zatiaľ čo mnoho fanúšikov značky zostalo nespokojných v súlade s ultra obmedzeným na internetovom spustení, skvelá správa je, že pár teraz uvidí širšie celosvetové vydanie prostredníctvom výberových predajcov. Ak ste sa snažili dostať ruky na tento pár s obmedzenou edíciou, teraz máte šancu!

Obrázok cez MITA

Obrázok cez MITA
Dve farebné cesty z roku 992 sú zoradené pre vydanie, pričom prvá predstavuje tradičnú novú vyváženú šedú, ako aj druhú vyzdobenú v lesnom ekologickom prospech pre špičkový vzhľad. Oba páry sú vytvorené z prémiového semišu v celom semišom a predvádzajú ikonické logo New Balance n, ako aj logo podpisového písma JJJJound na kartách na pätách.

Biele, ako aj plachty stredovodov domov zvršky na oboch pároch, pričom šnúrky sa zhodujú s jemným, ale vkusným dokončujúcim dotykom. Určite to bude medializované vydanie, rovnako ako nebude jednoduché, aby ste sa dostali na ruky, veríte, že ich zvládnete?

Obrázok cez MITA

Obrázok cez MITA
JJjjound x New Balance 992 sú pripravené na vydanie 7. augusta prostredníctvom výberových predajcov po celom svete, takže sa uistite, že ste vpravo tu u jediného dodávateľa, pretože vás budeme informovať, aby ste stáli to najlepšie Možnosť zvládania! Keď ste tu, skontrolujte ultra čistú neopodstatnenú verziu New Balance 327!

Obrázok cez MITA