s veľkým smútkom, bolo oznámené, že mimo bitky s rakovinou zomrel mimo bielyho zakladateľa a legendárneho módneho dizajnéra Virgil Abloh.

Oznámenie prvýkrát prišlo dnes zo stránky Ablho Instagram a má, pretože poslal šokové vlny cez módnu komunitu po celom svete. Príspevok znie: „Sme zdevastovaní, aby sme oznamovali prechod nášho milovaného Virgil Abloh, prudko oddaného otca, manžela, syna, brata a priateľa.“

Abloh, ktorý je známe mnohým fanúšikom, bojoval s zriedkavou agresívnou formou rakoviny, srdcového angiosarkómu a hľadal liečbu, pretože jeho počiatočná diagnóza v roku 2019. Napriek svojmu stavu sa renomovaný dizajnér stále uskutočňoval v rámci módy, umenia, hudby a kultúrnych krajín. , robiť vlny, keď išiel.

Po začatí svojej profesie v módnom priemysle v roku 2009 sa rýchlo stal jedným z najvplyvnejších a najznámejších členov módneho priemyslu kvôli jeho zreteľnej vízii a vášni pre umenie a dizajn.

Naše myšlienky idú k jeho manželke Shannonovi Ablohovi, jeho deti Lowe Abloh a Gray Abloh, jeho sestra Edwina Abloh, jeho rodičia Nee a Eunice Abloh a jeho priatelia a kolegovia.

Odpočívaj v mieri Virgil Abloh.

30. september 1980 – 28. novembra 2021