pre veľa ľudí, bežec Adidas Yeezy 700 Wave je ako Marmite of the Sneaker World. Buď ich milujete k kúsky, alebo ich nenávidíte hlbokou, horiacou vášňou. V porovnaní s ďalšími krepmi spoločnosti Kanye West, ktorý má nesmierne odlišný vzhľad, niet pochýb o tom, že bežec vlny je plný špeciálnej postavy, a teraz sa bližšie pozrieme na Yeezyho vylepšenie 700 VX.

Yeezy vylepšená 700 VX, ktorá bola odhalená včera, je maľovaný v „polo mrazenom žltej“ odtiene. V hornej časti sa objavujú tajné čierne akcenty a medzipodošva doplnkovej vlnovej dráhe sa nachádza pod nohami, ktorá chunky tenisková atmosféra. Naplnené podporím pre ďalšie pohodlie a plynulejší krok, „700“ značky zdobia bočné bočné hodnoty.

Podľa Yeezy Mafia bola Yeezy vylepšená 700 VX v skutočnosti vzorkou nadanej manažérovi amerického rappera 6ix9ine, ale to však neznamená, že sa nikdy nestane skutočnou dohodou. Dajte nám vedieť, čo si myslíte o 700 VX dole v sekcii komentárov nižšie! Keď ste tu, tu je váš prvý pohľad na Adidas Originals Yung-1 „Volt“.

Ak uvažujete o zvládaní nejakého úplne nového Adidas Heat, nezabudnite sa pozrieť na aktuálny tu!

Obrázky prostredníctvom Yeezy mafie